+ 86 18851210802

Visos kategorijos

Tvarumas

Tu esi čia : Namai / Tvarumas

Tvarumas ir socialinė atsakomybė

Tvarumas

Kaip Kinijos plastiko mašinų pramonės asociacijos viceprezidentas, Jwell Group puikiai supranta, kad aplinkos ir rinkos tvarumas yra ne tik požiūris, bet ir svarbi mūsų verslo dalis.

pic

Siekdama aplinkos tvarumo, socialinės vertės kūrimo ir tvaraus savo įmonės vertės didinimo vienu metu, Jwell Group nuolat tobulina visos pramonės grandinės plėtrą – nuo ​​plastiko granulių granuliavimo mašinų iki įvairių produktų ekstruzijos mašinų gamybos, pvz. plastiko lakštų, vamzdžių, profilių ekstruzijos įranga, pūtimo formavimo įranga, cheminio pluošto verpimo įranga, plastiko perdirbimo įrangos gamyba, „Jwell Group“ teikia vieno langelio plastiko pramonės įrangą, o „Jwell Group“ prisidės prie suinteresuotųjų šalių:


Pasaulinei aplinkai
„Jwell Group“ sumažins nereikalingą verslo veiklą, optimizuos visos tiekimo grandinės sistemos valdymą, stiprins aplinkos apsaugos koncepcijos viešinimą ir įgyvendinimą visose grandyse, sumažins poveikį aplinkai, prisidės prie aplinkos apsaugos.

Pasauliniams klientams
„Jwell Group“ teiks aukštos kokybės produktus, aukščiausios klasės aptarnavimą, savalaikį ir efektyvų bendravimą su pasauliniais klientais, padės klientams spręsti problemas ir prisidės prie tvaraus pasaulio ekonomikos vystymosi.

Dėl mūsų žmonių
Jwell Group užtikrina saugią, sveiką ir atvirą darbo aplinką visiems darbuotojams, gerbia kiekvieną darbuotoją ir jo šeimą, organizuoja įvairius profesinių įgūdžių mokymus, rūpinasi visų darbuotojų gyvenimo sąlygomis.

Mūsų partneriams
Jwell Group išlaiko sąžiningą ir teisingą prekybinį požiūrį į visus partnerius, šalina visus galimus korupcijos šaltinius, kartu skatina visos socialinės ekonomikos technologinę plėtrą.


Socialinė atsakomybė

„Jwell Group“ rūpinasi vaikų ugdymu neišsivysčiusiame rajone ir kasmet siunčia vaikams kanceliarinių prekių, kad perteiktų meilę.


neapibrėžta

Bėgant metams „Jwell Group“ bendradarbiauja su universitetais ir kolegijomis, kad sukurtų „Jwell Class“, kuri yra įsipareigojusi integruoti pramonę ir švietimą. Kalbant apie talentų ugdymo tikslus, siekiama turėti daugiau į pritaikymą orientuotų kvalifikuotų talentų, kurie galėtų būti tinkami pramonei pagal faktinius tobulėjimo poreikius.

4 pav

5 pav