+ 86 18851210802
  • /img/pvc_wood_plastic_quick_assembling_board_extrusion_line.jpg

PVC medienos-plastiko greito montavimo sienų plokščių išspaudimo linija

Vieta Kilmės šalis:

Kinija

Gamintojas Vardas:

Jwellas

Sertifikatai:

ISO CE

TYRIMAS
  • Detalės
  • Gamyklos vaizdo įrašas
  • Konkurencinis pranašumas
  • PAKAVIMAS IR PRISTATYMAS

Aprašymas: 

Ši gamybos linija naudojama gaminant WPC apdailos gaminius, plačiai naudojamus namų ir viešųjų patalpų apdailos srityse, pasižymintys neteršia, ilgaamžiškumu, šilumos izoliacija, atsparumu ugniai, lengvai valoma ir prižiūrima, lengvai keičiama ir perdirbama. aukštos kokybės apdailos medžiagos, lubos, durų rėmas, langų rėmas, garsą sugeriantys, vietos drėgmės reikalavimai.

 

Techniniai duomenys: 

Maksimalus plotis (mm0

180

300/400

600

Ekstruderio tipas

SJZ51 / 105

SJZ65 / 132

SJZ80 / 156

Variklio galia (kw)

22

37

55

Tipas

YF180

300/400 YF

YF600

Galia (kg / h)

80-100

150-200

150

Vėsinantis vanduo (m3/ h)

7

8

9

Kompresoriaus oras (m3/ min)

0.6

0.6

0.6

 

 Pastaba: Specifikacijos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

1. Jwell yra didžiausias plastiko ekstruzijos mašinų gamintojas Kinijoje. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su visame pasaulyje žinomu prekės ženklu, jūsų įranga taip pat gali būti komplektuojama su bet kurio pageidaujamo prekės ženklo komponentu.

2. Jwell turi dvigubo sraigto ekstruzijos bandymo liniją ir vieno varžto bandymo liniją. Mūsų bandymų laboratorija padeda jums atlikti bandymus esant tikroviškam gamybos laidumui, taip pat dar labiau pagerina apdorojimo technologiją atlikdama testą ir padės pasirinkti tinkamo tipo įrangą.

3. Dirbdami su „Jwell“ galite būti tikri, kad jūsų aptarnavimo ir priežiūros reikalavimai bus tinkamai dokumentuoti ir kad prieš pradėdami darbą turite tiksliai reikiamų išteklių ir įgūdžių. Mūsų patyrusi komanda dirbs su jumis, kad nustatytų žmones, išteklius ir proceso dokumentus, kurių jums prireiks jūsų priežiūros veiklai palaikyti.
4. Jwell teikia techninius, vairavimo ir sistemų mokymus darbuotojams ir inžinieriams iš tiekėjų iš viso pasaulio.

Visas mašinas supakuoja mūsų profesionali komanda, jos bus supakuotos ant medinio padėklo. Kai kurias svarbias atsargines dalis supakuosime su medine dėže.

Kontaktai