+ 86 18851210802

Visos kategorijos

Naujienos

Tu esi čia : Namai / Naujienos

Jwell Machinery Kazachstane Centrinėje Azijoje Plast 2024

Laikas: 2024-06-27

16 m. birželio 2024-26 dienomis Almatoje, didžiausiame Kazachstano mieste, vyks 28-oji Kazachstano tarptautinė gumos ir plastikų paroda. iš viso pasaulio atvykti pasikonsultuoti ir derėtis.

1 pav

„Central Asia Plast“ šiuo metu yra didžiausia ir įtakingiausia profesionali gumos ir plastiko pramonės paroda Kazachstane, vykstanti buvusioje Kazachstano sostinėje Almatoje ir sėkmingai surengta jau 15 sesijų.

2 pav

Kaip rašoma Kazachstano LS svetainėje, Kazachstano nacionalinio statistikos biuro duomenys rodo, kad Kazachstano BVP 2023 metais sieks 261.4 mlrd. JAV dolerių, o tai padidės 5.1%. Pramonei tenka 26.4 % BVP, ypač ženkliai auga automobilių gamyba ir elektros įrangos gamyba. Išskyrus žemės ūkį, miškininkystę ir žuvininkystę, kurios sumažėjo 7.7%, visose kitose pramonės šakose augimas buvo didžiausias – statybose (+13.3%), prekyba ir prekyba (+11.3%), informacija ir ryšiai (+7.1). %), transportavimo ir sandėliavimo (+7.1 %) bei apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų (+6.5 %).

Kazachstanas yra Eurazijos žemyno sankirtoje. Nuolat tobulinant juostos ir kelio iniciatyvą, manome, kad ji suteiks daugiau plėtros galimybių maršruto šalims ir skatins nuodugnų pasaulinio bendradarbiavimo plėtrą.

3 pav

Išlaikydama tradicinės statybinių medžiagų įrangos pranašumus, Jwell Machinery bet kuriuo metu seka rinkos pokyčius, toliau kuria į rinką orientuotą automatikos įrangą ir nuolat pristato išskirtinius produktus bei aukštos pridėtinės vertės išmaniąją įrangą, kuri kartos po kartos technologinių naujovių ir kartos. produktų atnaujinimus, kad klientai, naudojantys Jwell įrangą, būtų konkurencingesni rinkoje ir toliau lygiuotųsi su tarptautiniais geriausiais prekių ženklais. Stenkitės pagerinti pramonės lyderio vaidmenį, kad klientai labiau pasitikėtų mūsų produktais ir paslaugomis.

PREV: Nė vienas

KITAS :

Karščiausios kategorijos