+ 86 18851210802

Visos kategorijos

Naujienos

Tu esi čia : Namai / Naujienos

„Jwell“ sėkmingai nusipirko Vokietijos „Kautex“ įmonę, kuri specializuojasi pūtimo liejimo mašinų gamyboje. Mes siekiame šviesios ateities

Laikas: 2024-01-12

Restruktūrizuojant „Kautex Maschinenbau GmbH“ pasiektas svarbus etapas: „Jwell Machinery“ investuoja į įmonę ir taip užtikrina jos ateitį bei nevaržomą veiklos tęstinumą.

Bona, 10.01.2024-1-2024 – „Kautex Maschinenbau GmbH“, kurios specializacija yra ekstruzinio pūtimo formavimo sistemų kūrimas ir gamyba, nuo XNUMX m. sausio XNUMX d. tęs „Jwell Machinery“.

Visi „Kautex Maschinenbau GmbH“ ir susiję subjektai buvo parduoti „Jwell“, išskyrus „Kautex Shunde“ įmonę, dėl kurios sandoris yra matomas. Visas materialusis turtas ir visa mechaninės inžinerijos įmonės veikla buvo perduota Kinijos investuotojui. Nuo 1 m. sausio 2024 d. visas senosios įmonės pareigas perima nauja įmonė – Kautex Maschinenbau System GmbH. Šalys susitarė neskelbti pirkimo kainų ir tolimesnių restruktūrizavimo sąlygų.

1 pav

„Jwell yra naujas stiprus partneris, išskyrus Kautex Maschinenbau System GmbH, mūsų laukia šviesi ateitis. Jwell mums strategiškai tinka. Jie turi tvirtą išsilavinimą plastikinių mašinų gamybos srityje. Jie turi finansinių galimybių užbaigti Kautex transformaciją ir yra įsipareigoję net padidinti mūsų vietos gamybos ir paslaugų pėdsaką, siekdami sukurti pasaulinės rinkos lyderį ekstruzijos pūtimo liejimo versle“, – teigia Thomas Hartkämperis, Kautex grupės generalinis direktorius.

2 pav

Jwell perėmė 50 % Kautex Maschinenbau GmbH Bonoje darbuotojų, 100 % darbuotojų kitose įmonėse ir ketina toliau sutelkti dėmesį į gamybos gamybos sprendimus Bonos vietoje, kuri ir toliau bus pagrindinė būstinė, daugiausia dėmesio skiriant gamybai, MTTP ir aptarnavimui. . Taip pat Kautex Maschinenbau GmbH Bonoje bus trečioji Jwell gamybos bazė užsienyje.


Įdiegta perkėlimo agentūra ir pirmieji valdymo koregavimai.

Tiems darbuotojams, neperkeliamiems į naują įmonę, buvo įsteigta perkėlimo įmonė, kad jie būtų dar labiau kvalifikuoti naujoms išorės darbo galimybėms. Ši galimybė buvo gerai priimta ir 95 % darbuotojų pasinaudojo šia galimybe siekti pažangos savo profesinėje karjeroje.

3 pav

„Kautex“ išlieka nepriklausoma „Jwell“ grupės veikla ir yra jos „Premium“ prekės ženklas. Perėjus į naują įmonę ir pakeitus darbuotojų bazę, jau buvo atlikti pirmieji valdymo koregavimai. Julia Keller, buvusi Kautex finansų direktorė ir CHRO, paliko įmonę ir ją pakeitė finansų direktorė Jun Lei. Maurice'as Mielke'as, iki 2023 m. gruodžio mėn. pabaigos Kautex pasaulinis tyrimų ir plėtros direktorius buvo paaukštintas į CTO ir CHRO. Paulo Gomesas, buvęs Kautex grupės CTO nusprendė palikti įmonę nuo vasario 1 d.

Jwell prezidentas ponas He išreiškė didžiausią dėkingumą visiems darbuotojams už sutelktą ir atsidavusį praėjusį mėnesį atliktą darbą ir šio sandorio sukūrimą. Jis pareiškė, kad kartu galime įgyvendinti ilgametę svajonę, valdyti įmonę Vokietijoje ir paskatinti Jwell tapti viena iš aukščiausios klasės ekstruzijos mašinų pramonės lyderių pasaulyje.


Pagrindiniai faktai: Savarankiškas valdymas reaguojant į išorės pokyčius  

4 pav

Daugybė išorinių veiksnių privertė „Kautex Maschinenbau“ grupę nuo 2019 m. patirti nuolatinį pasaulinės transformacijos procesą, kurio tikslas buvo persitvarkyti. Tai iš dalies buvo atsakas į pokyčius automobilių pramonėje ir perėjimą nuo degimo prie elektros variklių.

„Kautex Maschinenbau Group“ jau sėkmingai baigė didelę pradėto pertvarkos proceso dalį ir įgyvendino priemones su teigiamais rezultatais. Sukurta ir pasauliniu mastu įgyvendinama nauja įmonės strategija. Be to, buvo įgyvendinta produktų iniciatyva, kuri leido „Kautex“ tiesiogiai įsitvirtinti kaip vienai iš rinkos lyderių naujuose pramoninių pakuočių ir ateities mobilumo sprendimų rinkos segmentuose. Produktų portfelis ir procesų žinios buvo sėkmingai suderintos Kautex gamyklose Bonoje (Vokietija) ir Šundėje (Kinija).

Tačiau kai kurie išoriniai veiksniai trukdė ir sulėtino transformacijos procesą nuo pat jo pradžios. Pavyzdžiui, pasaulinė Covid 19 pandemija, pasaulinių tiekimo grandinių sutrikimas ir tiekimo kliūtys turėjo neigiamos įtakos pertvarkymui. Situaciją dar labiau apsunkino dėl infliacijos kylančios kainos, pasaulinis politinis neapibrėžtumas, kvalifikuotų darbuotojų trūkumas Vokietijoje.

Dėl to bendrovė „Kautex Maschinenbau GmbH“, kurios gamykla Vokietijoje yra Bonoje, nuo 25 m. rugpjūčio 2023 d. preliminariai yra nemoki.


Apie Kautex Maschinenbau

5 pav

Per aštuonis dešimtmečius diegiant naujoves ir teikiamas paslaugas savo klientams, „Kautex Maschinenbau“ tapo vienu iš pirmaujančių pasaulyje ekstruzinio pūtimo liejimo technologijos tiekėjų. „Final Plastic Product Focus“ filosofija padeda klientams visame pasaulyje gaminti aukščiausios kokybės tvarius plastikinius gaminius.  

„Kautex Maschinenbau Group“ būstinė yra Bonoje, Vokietijoje, turi antrą visiškai įrengtą gamyklą Šundėje, Kinijoje, o regioninius biurus veikia JAV, Italijoje, Indijoje, Meksikoje ir Indonezijoje. Be to, Kautex Maschinenbau palaiko tankų pasaulinį paslaugų ir pardavimo bazių tinklą.


Apie Jwell Machinery Co. Ltd

Jwell Machinery Co Ltd yra viena iš pirmaujančių ekstruderių gamintojų Kinijoje, kuri specializuojasi tiekti aukštos kokybės ekstruzijos įrangą įvairioms pramonės šakoms. Be kelių gamyklų Kinijoje, Jwell šiuo sandoriu išplėtė užsienio gamyklų skaičių iki trijų.

Pagal savo vertybe grįstą filosofiją šeimos versle dirba apie 3500 žmonių. Turėdamas didelę patirtį ir patirtį ekstruzijos srityje, Jwell yra patikimas pasirinkimas įmonėms, ieškančioms aukščiausios klasės ekstruzijos sprendimų.


Karščiausios kategorijos